Ankara /Yenimahalle
Kardelen Mahallesi 2029. Sokak No: 4
0850 840 49 47
0538 514 14 96
info@adagrupwebtasarim.com
destek@adagrupwebtasarim.com

SIKÇA SORULAN SORULAR ? 

  – Bir Web Sitesi Nasıl Açarız ?

Bir web sitesi oluşturabilmeniz için alan adı tescil etmeniz lazım ve bu web sitesi için birde web alanı gerekmektedir. Bunların ikisi alındıktan sonra web sitesinin tasarımı yapılarak site yayınlanır hale gelecektir…

  • Alan adı nedir ? 

Alan adı bildiğiniz gibi .com.tr / .com / .net / .org / .biz gibi uzantılara alan adı yani domain denir. Sizde alan adınızı seçerek sitenize başlayabilirsiniz.

  • Web Hosting nedir ? 

Web hosting sitenizin tasarımı ve dosyaları için belirlenen alana denir. Bu alanlar server(sunucular) ‘dan verilir. Alan adınız bu sunucuya yönlendirilerek web alanı sağlanır…

– Google ‘a Nasıl Reklam Verilir ? 

Google ‘ye reklam vermek için bir web siteniz olması gerekmektedir. Bu web sitesine uygun şekilde reklam metinleri hazırlarak bütçe belirlenir. Reklam yayınları belirlenen gün ve saat aralığında yayınlanmaya başlar..

– Google Seo Çalışması Nedir ?

Google sıralama sistemiyle çalışan bir arama motorudur.   Bu sıralama sitelerin çalışmalarına göre şekillenir. Tam bu noktada arama motoru optimizasyonu devreye girer.  Sitenin google sıralamaların ‘da üst kısımda gözükmesi için güçlü sitelerden doğal yolla baclink alınarak üst sıralara çıkması sağlanır. Aylık periyodik olarak site üzerinde çalışmalar yapılarak güncel bir web sitesi hedeflenir.